Doktor Bilgileri

Dt. Serkan Zeybek
Serkan Zeybek (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Serkan Zeybek (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Serkan Zeybek hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Serkan Zeybek iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Serkan Zeybek ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Serkan Zeybek ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Serkan Zeybek ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Serkan Zeybek ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Serkan Zeybek ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Serkan,  Zeybek,   DenizliSerkan Zeybek Muayene ÜcretiSerkan Zeybek Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSerkan Zeybek Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSerkan Zeybek ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSerkan Zeybek Hakkında BilgiYorumlarSerkan Zeybek KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSerkan Zeybek HakkındaSerkan Zeybek Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSerkan Zeybek ÖzgeçmişiSerkan Zeybek RandevuSerkan Zeybek MuayenehaneSerkan Zeybek Muayene ÜcretiSerkan Zeybek ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSerkan Zeybek BulGetirSerkan Zeybek NeredeCep NoSerkan Zeybek UzmanıSerkan Zeybek Özel MuayeneSerkan Zeybek NumarasıSerkan Zeybek Nerede ÇalışıyorSerkan Zeybek GörevliUzmanlıkAileSerkan Zeybek ŞikayetSerkan Zeybek ÖneriSerkan Zeybek EleştiriHastalıklarıYorumlarSerkan Zeybek KimdirSekreterHemşireSerkan Zeybek Yeni BilgileriSerkan Zeybek Hakkında BilgiCerrahHekimSerkan Zeybek AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSerkan Zeybek TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSerkan Zeybek Doğum TarihiİrtibatSerkan Zeybek Tedavi OlanlarSağlıkSerkan Zeybek ÖzgeçmişSerkan Zeybek BiyografiCerrahisiSerkan Zeybek DoktordurSerkan Zeybek Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSerkan Zeybek TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSerkan Zeybek Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,348 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır