Doktor Bilgileri

Dt. Refik AkIncI
Refik Akıncı (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Refik Akıncı (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Refik Akıncı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Refik Akıncı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Refik Akıncı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Refik Akıncı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Refik Akıncı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Refik Akıncı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Refik Akıncı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Refik,  Akıncı,   DenizliRefik Akıncı Muayene ÜcretiRefik Akıncı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRefik Akıncı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRefik Akıncı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRefik Akıncı Hakkında BilgiYorumlarRefik Akıncı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRefik Akıncı HakkındaRefik Akıncı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRefik Akıncı ÖzgeçmişiRefik Akıncı RandevuRefik Akıncı MuayenehaneRefik Akıncı Muayene ÜcretiRefik Akıncı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRefik Akıncı BulGetirRefik Akıncı NeredeCep NoRefik Akıncı UzmanıRefik Akıncı Özel MuayeneRefik Akıncı NumarasıRefik Akıncı Nerede ÇalışıyorRefik Akıncı GörevliUzmanlıkAileRefik Akıncı ŞikayetRefik Akıncı ÖneriRefik Akıncı EleştiriHastalıklarıYorumlarRefik Akıncı KimdirSekreterHemşireRefik Akıncı Yeni BilgileriRefik Akıncı Hakkında BilgiCerrahHekimRefik Akıncı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRefik Akıncı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRefik Akıncı Doğum TarihiİrtibatRefik Akıncı Tedavi OlanlarSağlıkRefik Akıncı ÖzgeçmişRefik Akıncı BiyografiCerrahisiRefik Akıncı DoktordurRefik Akıncı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRefik Akıncı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRefik Akıncı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,592 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır