Doktor Bilgileri

Dt. Osman Şendişci
Osman Şendişci (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Osman Şendişci (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Osman Şendişci hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Osman Şendişci iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Osman Şendişci ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Osman Şendişci ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Osman Şendişci ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Osman Şendişci ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Osman Şendişci ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Osman,  Şendişci,   DenizliOsman Şendişci Muayene ÜcretiOsman Şendişci Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOsman Şendişci Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOsman Şendişci ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOsman Şendişci Hakkında BilgiYorumlarOsman Şendişci KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOsman Şendişci HakkındaOsman Şendişci Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOsman Şendişci ÖzgeçmişiOsman Şendişci RandevuOsman Şendişci MuayenehaneOsman Şendişci Muayene ÜcretiOsman Şendişci ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOsman Şendişci BulGetirOsman Şendişci NeredeCep NoOsman Şendişci UzmanıOsman Şendişci Özel MuayeneOsman Şendişci NumarasıOsman Şendişci Nerede ÇalışıyorOsman Şendişci GörevliUzmanlıkAileOsman Şendişci ŞikayetOsman Şendişci ÖneriOsman Şendişci EleştiriHastalıklarıYorumlarOsman Şendişci KimdirSekreterHemşireOsman Şendişci Yeni BilgileriOsman Şendişci Hakkında BilgiCerrahHekimOsman Şendişci AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOsman Şendişci TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOsman Şendişci Doğum TarihiİrtibatOsman Şendişci Tedavi OlanlarSağlıkOsman Şendişci ÖzgeçmişOsman Şendişci BiyografiCerrahisiOsman Şendişci DoktordurOsman Şendişci Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOsman Şendişci TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOsman Şendişci Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,537 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır