Doktor Bilgileri

Dt. Nejat Gözlükaya
Nejat Gözlükaya (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nejat Gözlükaya (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Nejat Gözlükaya hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Nejat Gözlükaya iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nejat Gözlükaya ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nejat Gözlükaya ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nejat Gözlükaya ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nejat Gözlükaya ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nejat Gözlükaya ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Nejat,  Gözlükaya,   DenizliNejat Gözlükaya Muayene ÜcretiNejat Gözlükaya Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNejat Gözlükaya Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNejat Gözlükaya ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNejat Gözlükaya Hakkında BilgiYorumlarNejat Gözlükaya KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNejat Gözlükaya HakkındaNejat Gözlükaya Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNejat Gözlükaya ÖzgeçmişiNejat Gözlükaya RandevuNejat Gözlükaya MuayenehaneNejat Gözlükaya Muayene ÜcretiNejat Gözlükaya ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNejat Gözlükaya BulGetirNejat Gözlükaya NeredeCep NoNejat Gözlükaya UzmanıNejat Gözlükaya Özel MuayeneNejat Gözlükaya NumarasıNejat Gözlükaya Nerede ÇalışıyorNejat Gözlükaya GörevliUzmanlıkAileNejat Gözlükaya ŞikayetNejat Gözlükaya ÖneriNejat Gözlükaya EleştiriHastalıklarıYorumlarNejat Gözlükaya KimdirSekreterHemşireNejat Gözlükaya Yeni BilgileriNejat Gözlükaya Hakkında BilgiCerrahHekimNejat Gözlükaya AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNejat Gözlükaya TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNejat Gözlükaya Doğum TarihiİrtibatNejat Gözlükaya Tedavi OlanlarSağlıkNejat Gözlükaya ÖzgeçmişNejat Gözlükaya BiyografiCerrahisiNejat Gözlükaya DoktordurNejat Gözlükaya Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNejat Gözlükaya TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNejat Gözlükaya Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 61,058 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır