Doktor Bilgileri

Dt. Mustafa Özkan
Mustafa Özkan (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mustafa Özkan (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Mustafa Özkan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Mustafa Özkan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mustafa Özkan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mustafa Özkan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mustafa Özkan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mustafa Özkan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mustafa Özkan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Mustafa,  Özkan,   DenizliMustafa Özkan Muayene ÜcretiMustafa Özkan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMustafa Özkan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMustafa Özkan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMustafa Özkan Hakkında BilgiYorumlarMustafa Özkan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMustafa Özkan HakkındaMustafa Özkan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMustafa Özkan ÖzgeçmişiMustafa Özkan RandevuMustafa Özkan MuayenehaneMustafa Özkan Muayene ÜcretiMustafa Özkan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMustafa Özkan BulGetirMustafa Özkan NeredeCep NoMustafa Özkan UzmanıMustafa Özkan Özel MuayeneMustafa Özkan NumarasıMustafa Özkan Nerede ÇalışıyorMustafa Özkan GörevliUzmanlıkAileMustafa Özkan ŞikayetMustafa Özkan ÖneriMustafa Özkan EleştiriHastalıklarıYorumlarMustafa Özkan KimdirSekreterHemşireMustafa Özkan Yeni BilgileriMustafa Özkan Hakkında BilgiCerrahHekimMustafa Özkan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMustafa Özkan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMustafa Özkan Doğum TarihiİrtibatMustafa Özkan Tedavi OlanlarSağlıkMustafa Özkan ÖzgeçmişMustafa Özkan BiyografiCerrahisiMustafa Özkan DoktordurMustafa Özkan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMustafa Özkan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMustafa Özkan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,602 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır