Doktor Bilgileri

Dt. Murat Özünlü
Murat Özünlü (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Murat Özünlü (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Murat Özünlü hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Murat Özünlü iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Murat Özünlü ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Murat Özünlü ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Murat Özünlü ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Murat Özünlü ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Murat Özünlü ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Murat,  Özünlü,   DenizliMurat Özünlü Muayene ÜcretiMurat Özünlü Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMurat Özünlü Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMurat Özünlü ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMurat Özünlü Hakkında BilgiYorumlarMurat Özünlü KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMurat Özünlü HakkındaMurat Özünlü Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMurat Özünlü ÖzgeçmişiMurat Özünlü RandevuMurat Özünlü MuayenehaneMurat Özünlü Muayene ÜcretiMurat Özünlü ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMurat Özünlü BulGetirMurat Özünlü NeredeCep NoMurat Özünlü UzmanıMurat Özünlü Özel MuayeneMurat Özünlü NumarasıMurat Özünlü Nerede ÇalışıyorMurat Özünlü GörevliUzmanlıkAileMurat Özünlü ŞikayetMurat Özünlü ÖneriMurat Özünlü EleştiriHastalıklarıYorumlarMurat Özünlü KimdirSekreterHemşireMurat Özünlü Yeni BilgileriMurat Özünlü Hakkında BilgiCerrahHekimMurat Özünlü AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMurat Özünlü TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMurat Özünlü Doğum TarihiİrtibatMurat Özünlü Tedavi OlanlarSağlıkMurat Özünlü ÖzgeçmişMurat Özünlü BiyografiCerrahisiMurat Özünlü DoktordurMurat Özünlü Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMurat Özünlü TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMurat Özünlü Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 68,041 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır