Doktor Bilgileri

Dt. Mesut Tekaslan
Mesut Tekaslan (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mesut Tekaslan (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Mesut Tekaslan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Mesut Tekaslan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mesut Tekaslan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mesut Tekaslan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mesut Tekaslan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mesut Tekaslan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mesut Tekaslan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Mesut,  Tekaslan,   DenizliMesut Tekaslan Muayene ÜcretiMesut Tekaslan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMesut Tekaslan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMesut Tekaslan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMesut Tekaslan Hakkında BilgiYorumlarMesut Tekaslan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMesut Tekaslan HakkındaMesut Tekaslan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMesut Tekaslan ÖzgeçmişiMesut Tekaslan RandevuMesut Tekaslan MuayenehaneMesut Tekaslan Muayene ÜcretiMesut Tekaslan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMesut Tekaslan BulGetirMesut Tekaslan NeredeCep NoMesut Tekaslan UzmanıMesut Tekaslan Özel MuayeneMesut Tekaslan NumarasıMesut Tekaslan Nerede ÇalışıyorMesut Tekaslan GörevliUzmanlıkAileMesut Tekaslan ŞikayetMesut Tekaslan ÖneriMesut Tekaslan EleştiriHastalıklarıYorumlarMesut Tekaslan KimdirSekreterHemşireMesut Tekaslan Yeni BilgileriMesut Tekaslan Hakkında BilgiCerrahHekimMesut Tekaslan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMesut Tekaslan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMesut Tekaslan Doğum TarihiİrtibatMesut Tekaslan Tedavi OlanlarSağlıkMesut Tekaslan ÖzgeçmişMesut Tekaslan BiyografiCerrahisiMesut Tekaslan DoktordurMesut Tekaslan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMesut Tekaslan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMesut Tekaslan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,483 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır