Doktor Bilgileri

Dt. M. Emin Kaya
M. Emin Kaya (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor M. Emin Kaya (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. M. Emin Kaya hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. M. Emin Kaya iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor M. Emin Kaya ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor M. Emin Kaya ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor M. Emin Kaya ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor M. Emin Kaya ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor M. Emin Kaya ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.M,  Emin,  Kaya,   DenizliM. Emin Kaya Muayene ÜcretiM. Emin Kaya Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerM. Emin Kaya Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriM. Emin Kaya ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarM. Emin Kaya Hakkında BilgiYorumlarM. Emin Kaya KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiM. Emin Kaya HakkındaM. Emin Kaya Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıM. Emin Kaya ÖzgeçmişiM. Emin Kaya RandevuM. Emin Kaya MuayenehaneM. Emin Kaya Muayene ÜcretiM. Emin Kaya ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraM. Emin Kaya BulGetirM. Emin Kaya NeredeCep NoM. Emin Kaya UzmanıM. Emin Kaya Özel MuayeneM. Emin Kaya NumarasıM. Emin Kaya Nerede ÇalışıyorM. Emin Kaya GörevliUzmanlıkAileM. Emin Kaya ŞikayetM. Emin Kaya ÖneriM. Emin Kaya EleştiriHastalıklarıYorumlarM. Emin Kaya KimdirSekreterHemşireM. Emin Kaya Yeni BilgileriM. Emin Kaya Hakkında BilgiCerrahHekimM. Emin Kaya AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikM. Emin Kaya TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviM. Emin Kaya Doğum TarihiİrtibatM. Emin Kaya Tedavi OlanlarSağlıkM. Emin Kaya ÖzgeçmişM. Emin Kaya BiyografiCerrahisiM. Emin Kaya DoktordurM. Emin Kaya Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıM. Emin Kaya TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirM. Emin Kaya Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,311 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır