Doktor Bilgileri

Dt. Hasan KaraşIn
Hasan Karaşın (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hasan Karaşın (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Hasan Karaşın hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Hasan Karaşın iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hasan Karaşın ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hasan Karaşın ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hasan Karaşın ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hasan Karaşın ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hasan Karaşın ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Hasan,  Karaşın,   DenizliHasan Karaşın Muayene ÜcretiHasan Karaşın Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHasan Karaşın Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHasan Karaşın ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHasan Karaşın Hakkında BilgiYorumlarHasan Karaşın KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHasan Karaşın HakkındaHasan Karaşın Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHasan Karaşın ÖzgeçmişiHasan Karaşın RandevuHasan Karaşın MuayenehaneHasan Karaşın Muayene ÜcretiHasan Karaşın ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHasan Karaşın BulGetirHasan Karaşın NeredeCep NoHasan Karaşın UzmanıHasan Karaşın Özel MuayeneHasan Karaşın NumarasıHasan Karaşın Nerede ÇalışıyorHasan Karaşın GörevliUzmanlıkAileHasan Karaşın ŞikayetHasan Karaşın ÖneriHasan Karaşın EleştiriHastalıklarıYorumlarHasan Karaşın KimdirSekreterHemşireHasan Karaşın Yeni BilgileriHasan Karaşın Hakkında BilgiCerrahHekimHasan Karaşın AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHasan Karaşın TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHasan Karaşın Doğum TarihiİrtibatHasan Karaşın Tedavi OlanlarSağlıkHasan Karaşın ÖzgeçmişHasan Karaşın BiyografiCerrahisiHasan Karaşın DoktordurHasan Karaşın Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHasan Karaşın TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHasan Karaşın Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,738 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır