Doktor Bilgileri

Dr. Mustafa Kemal Köseli
MUSTAFA KEMAL KÖSELİ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA KEMAL KÖSELİ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUSTAFA KEMAL KÖSELİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUSTAFA KEMAL KÖSELİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA KEMAL KÖSELİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA KEMAL KÖSELİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA KEMAL KÖSELİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA KEMAL KÖSELİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA KEMAL KÖSELİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUSTAFA,  KEMAL,  KÖSELİ,   AdanaMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Muayene ÜcretiMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA KEMAL KÖSELİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA KEMAL KÖSELİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA KEMAL KÖSELİ HakkındaMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA KEMAL KÖSELİ ÖzgeçmişiMUSTAFA KEMAL KÖSELİ RandevuMUSTAFA KEMAL KÖSELİ MuayenehaneMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Muayene ÜcretiMUSTAFA KEMAL KÖSELİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA KEMAL KÖSELİ BulGetirMUSTAFA KEMAL KÖSELİ NeredeCep NoMUSTAFA KEMAL KÖSELİ UzmanıMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Özel MuayeneMUSTAFA KEMAL KÖSELİ NumarasıMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Nerede ÇalışıyorMUSTAFA KEMAL KÖSELİ GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA KEMAL KÖSELİ ŞikayetMUSTAFA KEMAL KÖSELİ ÖneriMUSTAFA KEMAL KÖSELİ EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA KEMAL KÖSELİ KimdirSekreterHemşireMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Yeni BilgileriMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA KEMAL KÖSELİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA KEMAL KÖSELİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA KEMAL KÖSELİ ÖzgeçmişMUSTAFA KEMAL KÖSELİ BiyografiCerrahisiMUSTAFA KEMAL KÖSELİ DoktordurMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA KEMAL KÖSELİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA KEMAL KÖSELİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14,353 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır