Doktor Bilgileri

Dt. Fatma KayrakçI
Fatma Kayrakçı (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Fatma Kayrakçı (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Fatma Kayrakçı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Fatma Kayrakçı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Fatma Kayrakçı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Fatma Kayrakçı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Fatma Kayrakçı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Fatma Kayrakçı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Fatma Kayrakçı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Fatma,  Kayrakçı,   DenizliFatma Kayrakçı Muayene ÜcretiFatma Kayrakçı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFatma Kayrakçı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFatma Kayrakçı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFatma Kayrakçı Hakkında BilgiYorumlarFatma Kayrakçı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFatma Kayrakçı HakkındaFatma Kayrakçı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFatma Kayrakçı ÖzgeçmişiFatma Kayrakçı RandevuFatma Kayrakçı MuayenehaneFatma Kayrakçı Muayene ÜcretiFatma Kayrakçı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFatma Kayrakçı BulGetirFatma Kayrakçı NeredeCep NoFatma Kayrakçı UzmanıFatma Kayrakçı Özel MuayeneFatma Kayrakçı NumarasıFatma Kayrakçı Nerede ÇalışıyorFatma Kayrakçı GörevliUzmanlıkAileFatma Kayrakçı ŞikayetFatma Kayrakçı ÖneriFatma Kayrakçı EleştiriHastalıklarıYorumlarFatma Kayrakçı KimdirSekreterHemşireFatma Kayrakçı Yeni BilgileriFatma Kayrakçı Hakkında BilgiCerrahHekimFatma Kayrakçı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFatma Kayrakçı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFatma Kayrakçı Doğum TarihiİrtibatFatma Kayrakçı Tedavi OlanlarSağlıkFatma Kayrakçı ÖzgeçmişFatma Kayrakçı BiyografiCerrahisiFatma Kayrakçı DoktordurFatma Kayrakçı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFatma Kayrakçı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFatma Kayrakçı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,630 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır