Doktor Bilgileri

Dt. Demet Ağaoğlu
Demet Ağaoğlu (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Demet Ağaoğlu (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Demet Ağaoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Demet Ağaoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Demet Ağaoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Demet Ağaoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Demet Ağaoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Demet Ağaoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Demet Ağaoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Demet,  Ağaoğlu,   DenizliDemet Ağaoğlu Muayene ÜcretiDemet Ağaoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDemet Ağaoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDemet Ağaoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDemet Ağaoğlu Hakkında BilgiYorumlarDemet Ağaoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDemet Ağaoğlu HakkındaDemet Ağaoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDemet Ağaoğlu ÖzgeçmişiDemet Ağaoğlu RandevuDemet Ağaoğlu MuayenehaneDemet Ağaoğlu Muayene ÜcretiDemet Ağaoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDemet Ağaoğlu BulGetirDemet Ağaoğlu NeredeCep NoDemet Ağaoğlu UzmanıDemet Ağaoğlu Özel MuayeneDemet Ağaoğlu NumarasıDemet Ağaoğlu Nerede ÇalışıyorDemet Ağaoğlu GörevliUzmanlıkAileDemet Ağaoğlu ŞikayetDemet Ağaoğlu ÖneriDemet Ağaoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarDemet Ağaoğlu KimdirSekreterHemşireDemet Ağaoğlu Yeni BilgileriDemet Ağaoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimDemet Ağaoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDemet Ağaoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDemet Ağaoğlu Doğum TarihiİrtibatDemet Ağaoğlu Tedavi OlanlarSağlıkDemet Ağaoğlu ÖzgeçmişDemet Ağaoğlu BiyografiCerrahisiDemet Ağaoğlu DoktordurDemet Ağaoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDemet Ağaoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDemet Ağaoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,269 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır