Doktor Bilgileri

Dt. Bahriye Özcan
Bahriye Özcan (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Bahriye Özcan (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Bahriye Özcan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Bahriye Özcan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Bahriye Özcan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Bahriye Özcan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Bahriye Özcan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Bahriye Özcan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Bahriye Özcan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Bahriye,  Özcan,   DenizliBahriye Özcan Muayene ÜcretiBahriye Özcan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBahriye Özcan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBahriye Özcan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBahriye Özcan Hakkında BilgiYorumlarBahriye Özcan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBahriye Özcan HakkındaBahriye Özcan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBahriye Özcan ÖzgeçmişiBahriye Özcan RandevuBahriye Özcan MuayenehaneBahriye Özcan Muayene ÜcretiBahriye Özcan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBahriye Özcan BulGetirBahriye Özcan NeredeCep NoBahriye Özcan UzmanıBahriye Özcan Özel MuayeneBahriye Özcan NumarasıBahriye Özcan Nerede ÇalışıyorBahriye Özcan GörevliUzmanlıkAileBahriye Özcan ŞikayetBahriye Özcan ÖneriBahriye Özcan EleştiriHastalıklarıYorumlarBahriye Özcan KimdirSekreterHemşireBahriye Özcan Yeni BilgileriBahriye Özcan Hakkında BilgiCerrahHekimBahriye Özcan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBahriye Özcan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBahriye Özcan Doğum TarihiİrtibatBahriye Özcan Tedavi OlanlarSağlıkBahriye Özcan ÖzgeçmişBahriye Özcan BiyografiCerrahisiBahriye Özcan DoktordurBahriye Özcan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBahriye Özcan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBahriye Özcan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,835 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır