Doktor Bilgileri

Dt. Aysema Yavuz
Aysema Yavuz (İzmir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Aysema Yavuz (İzmir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Aysema Yavuz hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Aysema Yavuz iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Aysema Yavuz ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Aysema Yavuz ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Aysema Yavuz ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Aysema Yavuz ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Aysema Yavuz ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Aysema,  Yavuz,   İzmirAysema Yavuz Muayene ÜcretiAysema Yavuz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAysema Yavuz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAysema Yavuz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAysema Yavuz Hakkında BilgiYorumlarAysema Yavuz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAysema Yavuz HakkındaAysema Yavuz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAysema Yavuz ÖzgeçmişiAysema Yavuz RandevuAysema Yavuz MuayenehaneAysema Yavuz Muayene ÜcretiAysema Yavuz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAysema Yavuz BulGetirAysema Yavuz NeredeCep NoAysema Yavuz UzmanıAysema Yavuz Özel MuayeneAysema Yavuz NumarasıAysema Yavuz Nerede ÇalışıyorAysema Yavuz GörevliUzmanlıkAileAysema Yavuz ŞikayetAysema Yavuz ÖneriAysema Yavuz EleştiriHastalıklarıYorumlarAysema Yavuz KimdirSekreterHemşireAysema Yavuz Yeni BilgileriAysema Yavuz Hakkında BilgiCerrahHekimAysema Yavuz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAysema Yavuz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAysema Yavuz Doğum TarihiİrtibatAysema Yavuz Tedavi OlanlarSağlıkAysema Yavuz ÖzgeçmişAysema Yavuz BiyografiCerrahisiAysema Yavuz DoktordurAysema Yavuz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAysema Yavuz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAysema Yavuz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Konak
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,105 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır