Doktor Bilgileri

Dt. Şerife Çetinkaya
ŞERİFE ÇETİNKAYA (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞERİFE ÇETİNKAYA (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ŞERİFE ÇETİNKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ŞERİFE ÇETİNKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞERİFE ÇETİNKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞERİFE ÇETİNKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞERİFE ÇETİNKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞERİFE ÇETİNKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞERİFE ÇETİNKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ŞERİFE,  ÇETİNKAYA,   DenizliŞERİFE ÇETİNKAYA Muayene ÜcretiŞERİFE ÇETİNKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞERİFE ÇETİNKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞERİFE ÇETİNKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞERİFE ÇETİNKAYA Hakkında BilgiYorumlarŞERİFE ÇETİNKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞERİFE ÇETİNKAYA HakkındaŞERİFE ÇETİNKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞERİFE ÇETİNKAYA ÖzgeçmişiŞERİFE ÇETİNKAYA RandevuŞERİFE ÇETİNKAYA MuayenehaneŞERİFE ÇETİNKAYA Muayene ÜcretiŞERİFE ÇETİNKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞERİFE ÇETİNKAYA BulGetirŞERİFE ÇETİNKAYA NeredeCep NoŞERİFE ÇETİNKAYA UzmanıŞERİFE ÇETİNKAYA Özel MuayeneŞERİFE ÇETİNKAYA NumarasıŞERİFE ÇETİNKAYA Nerede ÇalışıyorŞERİFE ÇETİNKAYA GörevliUzmanlıkAileŞERİFE ÇETİNKAYA ŞikayetŞERİFE ÇETİNKAYA ÖneriŞERİFE ÇETİNKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarŞERİFE ÇETİNKAYA KimdirSekreterHemşireŞERİFE ÇETİNKAYA Yeni BilgileriŞERİFE ÇETİNKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimŞERİFE ÇETİNKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞERİFE ÇETİNKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞERİFE ÇETİNKAYA Doğum TarihiİrtibatŞERİFE ÇETİNKAYA Tedavi OlanlarSağlıkŞERİFE ÇETİNKAYA ÖzgeçmişŞERİFE ÇETİNKAYA BiyografiCerrahisiŞERİFE ÇETİNKAYA DoktordurŞERİFE ÇETİNKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞERİFE ÇETİNKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞERİFE ÇETİNKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,105 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır