Doktor Bilgileri

Dt. Samim Çamli
SAMİM ÇAMLI (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SAMİM ÇAMLI (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. SAMİM ÇAMLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. SAMİM ÇAMLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SAMİM ÇAMLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SAMİM ÇAMLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SAMİM ÇAMLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SAMİM ÇAMLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SAMİM ÇAMLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.SAMİM,  ÇAMLI,   DenizliSAMİM ÇAMLI Muayene ÜcretiSAMİM ÇAMLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSAMİM ÇAMLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSAMİM ÇAMLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSAMİM ÇAMLI Hakkında BilgiYorumlarSAMİM ÇAMLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSAMİM ÇAMLI HakkındaSAMİM ÇAMLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSAMİM ÇAMLI ÖzgeçmişiSAMİM ÇAMLI RandevuSAMİM ÇAMLI MuayenehaneSAMİM ÇAMLI Muayene ÜcretiSAMİM ÇAMLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSAMİM ÇAMLI BulGetirSAMİM ÇAMLI NeredeCep NoSAMİM ÇAMLI UzmanıSAMİM ÇAMLI Özel MuayeneSAMİM ÇAMLI NumarasıSAMİM ÇAMLI Nerede ÇalışıyorSAMİM ÇAMLI GörevliUzmanlıkAileSAMİM ÇAMLI ŞikayetSAMİM ÇAMLI ÖneriSAMİM ÇAMLI EleştiriHastalıklarıYorumlarSAMİM ÇAMLI KimdirSekreterHemşireSAMİM ÇAMLI Yeni BilgileriSAMİM ÇAMLI Hakkında BilgiCerrahHekimSAMİM ÇAMLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSAMİM ÇAMLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSAMİM ÇAMLI Doğum TarihiİrtibatSAMİM ÇAMLI Tedavi OlanlarSağlıkSAMİM ÇAMLI ÖzgeçmişSAMİM ÇAMLI BiyografiCerrahisiSAMİM ÇAMLI DoktordurSAMİM ÇAMLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSAMİM ÇAMLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSAMİM ÇAMLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,594 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır