Doktor Bilgileri

Dt. Rasim Yağci
RASİM YAĞCI (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RASİM YAĞCI (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. RASİM YAĞCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. RASİM YAĞCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor RASİM YAĞCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor RASİM YAĞCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor RASİM YAĞCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor RASİM YAĞCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor RASİM YAĞCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.RASİM,  YAĞCI,   DenizliRASİM YAĞCI Muayene ÜcretiRASİM YAĞCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRASİM YAĞCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRASİM YAĞCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRASİM YAĞCI Hakkında BilgiYorumlarRASİM YAĞCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRASİM YAĞCI HakkındaRASİM YAĞCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRASİM YAĞCI ÖzgeçmişiRASİM YAĞCI RandevuRASİM YAĞCI MuayenehaneRASİM YAĞCI Muayene ÜcretiRASİM YAĞCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRASİM YAĞCI BulGetirRASİM YAĞCI NeredeCep NoRASİM YAĞCI UzmanıRASİM YAĞCI Özel MuayeneRASİM YAĞCI NumarasıRASİM YAĞCI Nerede ÇalışıyorRASİM YAĞCI GörevliUzmanlıkAileRASİM YAĞCI ŞikayetRASİM YAĞCI ÖneriRASİM YAĞCI EleştiriHastalıklarıYorumlarRASİM YAĞCI KimdirSekreterHemşireRASİM YAĞCI Yeni BilgileriRASİM YAĞCI Hakkında BilgiCerrahHekimRASİM YAĞCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRASİM YAĞCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRASİM YAĞCI Doğum TarihiİrtibatRASİM YAĞCI Tedavi OlanlarSağlıkRASİM YAĞCI ÖzgeçmişRASİM YAĞCI BiyografiCerrahisiRASİM YAĞCI DoktordurRASİM YAĞCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRASİM YAĞCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRASİM YAĞCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,542 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır