Doktor Bilgileri

Dt. Özkan Özdemir
ÖZKAN ÖZDEMİR (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZKAN ÖZDEMİR (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ÖZKAN ÖZDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ÖZKAN ÖZDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZKAN ÖZDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZKAN ÖZDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZKAN ÖZDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZKAN ÖZDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZKAN ÖZDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ÖZKAN,  ÖZDEMİR,   DenizliÖZKAN ÖZDEMİR Muayene ÜcretiÖZKAN ÖZDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZKAN ÖZDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZKAN ÖZDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZKAN ÖZDEMİR Hakkında BilgiYorumlarÖZKAN ÖZDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZKAN ÖZDEMİR HakkındaÖZKAN ÖZDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZKAN ÖZDEMİR ÖzgeçmişiÖZKAN ÖZDEMİR RandevuÖZKAN ÖZDEMİR MuayenehaneÖZKAN ÖZDEMİR Muayene ÜcretiÖZKAN ÖZDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZKAN ÖZDEMİR BulGetirÖZKAN ÖZDEMİR NeredeCep NoÖZKAN ÖZDEMİR UzmanıÖZKAN ÖZDEMİR Özel MuayeneÖZKAN ÖZDEMİR NumarasıÖZKAN ÖZDEMİR Nerede ÇalışıyorÖZKAN ÖZDEMİR GörevliUzmanlıkAileÖZKAN ÖZDEMİR ŞikayetÖZKAN ÖZDEMİR ÖneriÖZKAN ÖZDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZKAN ÖZDEMİR KimdirSekreterHemşireÖZKAN ÖZDEMİR Yeni BilgileriÖZKAN ÖZDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimÖZKAN ÖZDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZKAN ÖZDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZKAN ÖZDEMİR Doğum TarihiİrtibatÖZKAN ÖZDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkÖZKAN ÖZDEMİR ÖzgeçmişÖZKAN ÖZDEMİR BiyografiCerrahisiÖZKAN ÖZDEMİR DoktordurÖZKAN ÖZDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZKAN ÖZDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZKAN ÖZDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,179 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır