Doktor Bilgileri

Dt. Mehmet Emin Kaya
MEHMET EMİN KAYA (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET EMİN KAYA (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. MEHMET EMİN KAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. MEHMET EMİN KAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET EMİN KAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET EMİN KAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET EMİN KAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET EMİN KAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET EMİN KAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.MEHMET,  EMİN,  KAYA,   DenizliMEHMET EMİN KAYA Muayene ÜcretiMEHMET EMİN KAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET EMİN KAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET EMİN KAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET EMİN KAYA Hakkında BilgiYorumlarMEHMET EMİN KAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET EMİN KAYA HakkındaMEHMET EMİN KAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET EMİN KAYA ÖzgeçmişiMEHMET EMİN KAYA RandevuMEHMET EMİN KAYA MuayenehaneMEHMET EMİN KAYA Muayene ÜcretiMEHMET EMİN KAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET EMİN KAYA BulGetirMEHMET EMİN KAYA NeredeCep NoMEHMET EMİN KAYA UzmanıMEHMET EMİN KAYA Özel MuayeneMEHMET EMİN KAYA NumarasıMEHMET EMİN KAYA Nerede ÇalışıyorMEHMET EMİN KAYA GörevliUzmanlıkAileMEHMET EMİN KAYA ŞikayetMEHMET EMİN KAYA ÖneriMEHMET EMİN KAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET EMİN KAYA KimdirSekreterHemşireMEHMET EMİN KAYA Yeni BilgileriMEHMET EMİN KAYA Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET EMİN KAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET EMİN KAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET EMİN KAYA Doğum TarihiİrtibatMEHMET EMİN KAYA Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET EMİN KAYA ÖzgeçmişMEHMET EMİN KAYA BiyografiCerrahisiMEHMET EMİN KAYA DoktordurMEHMET EMİN KAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET EMİN KAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET EMİN KAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 96,900 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır