Doktor Bilgileri

Dt. Kürşad Yavuzçehre
KÜRŞAD YAVUZÇEHRE (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KÜRŞAD YAVUZÇEHRE (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. KÜRŞAD YAVUZÇEHRE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. KÜRŞAD YAVUZÇEHRE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KÜRŞAD YAVUZÇEHRE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KÜRŞAD YAVUZÇEHRE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KÜRŞAD YAVUZÇEHRE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KÜRŞAD YAVUZÇEHRE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KÜRŞAD YAVUZÇEHRE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.KÜRŞAD,  YAVUZÇEHRE,   DenizliKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Muayene ÜcretiKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKÜRŞAD YAVUZÇEHRE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Hakkında BilgiYorumlarKÜRŞAD YAVUZÇEHRE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKÜRŞAD YAVUZÇEHRE HakkındaKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKÜRŞAD YAVUZÇEHRE ÖzgeçmişiKÜRŞAD YAVUZÇEHRE RandevuKÜRŞAD YAVUZÇEHRE MuayenehaneKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Muayene ÜcretiKÜRŞAD YAVUZÇEHRE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKÜRŞAD YAVUZÇEHRE BulGetirKÜRŞAD YAVUZÇEHRE NeredeCep NoKÜRŞAD YAVUZÇEHRE UzmanıKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Özel MuayeneKÜRŞAD YAVUZÇEHRE NumarasıKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Nerede ÇalışıyorKÜRŞAD YAVUZÇEHRE GörevliUzmanlıkAileKÜRŞAD YAVUZÇEHRE ŞikayetKÜRŞAD YAVUZÇEHRE ÖneriKÜRŞAD YAVUZÇEHRE EleştiriHastalıklarıYorumlarKÜRŞAD YAVUZÇEHRE KimdirSekreterHemşireKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Yeni BilgileriKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Hakkında BilgiCerrahHekimKÜRŞAD YAVUZÇEHRE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKÜRŞAD YAVUZÇEHRE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Doğum TarihiİrtibatKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Tedavi OlanlarSağlıkKÜRŞAD YAVUZÇEHRE ÖzgeçmişKÜRŞAD YAVUZÇEHRE BiyografiCerrahisiKÜRŞAD YAVUZÇEHRE DoktordurKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKÜRŞAD YAVUZÇEHRE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKÜRŞAD YAVUZÇEHRE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,229 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır