Doktor Bilgileri

Dt. İsa Nuri İnce
İSA NURİ İNCE (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İSA NURİ İNCE (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. İSA NURİ İNCE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. İSA NURİ İNCE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İSA NURİ İNCE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İSA NURİ İNCE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İSA NURİ İNCE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İSA NURİ İNCE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İSA NURİ İNCE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.İSA,  NURİ,  İNCE,   DenizliİSA NURİ İNCE Muayene ÜcretiİSA NURİ İNCE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİSA NURİ İNCE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİSA NURİ İNCE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİSA NURİ İNCE Hakkında BilgiYorumlarİSA NURİ İNCE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİSA NURİ İNCE HakkındaİSA NURİ İNCE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİSA NURİ İNCE ÖzgeçmişiİSA NURİ İNCE RandevuİSA NURİ İNCE MuayenehaneİSA NURİ İNCE Muayene ÜcretiİSA NURİ İNCE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİSA NURİ İNCE BulGetirİSA NURİ İNCE NeredeCep NoİSA NURİ İNCE UzmanıİSA NURİ İNCE Özel MuayeneİSA NURİ İNCE NumarasıİSA NURİ İNCE Nerede ÇalışıyorİSA NURİ İNCE GörevliUzmanlıkAileİSA NURİ İNCE ŞikayetİSA NURİ İNCE ÖneriİSA NURİ İNCE EleştiriHastalıklarıYorumlarİSA NURİ İNCE KimdirSekreterHemşireİSA NURİ İNCE Yeni BilgileriİSA NURİ İNCE Hakkında BilgiCerrahHekimİSA NURİ İNCE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİSA NURİ İNCE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİSA NURİ İNCE Doğum TarihiİrtibatİSA NURİ İNCE Tedavi OlanlarSağlıkİSA NURİ İNCE ÖzgeçmişİSA NURİ İNCE BiyografiCerrahisiİSA NURİ İNCE DoktordurİSA NURİ İNCE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİSA NURİ İNCE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİSA NURİ İNCE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,918 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır