Doktor Bilgileri

Dt. İhsan Özgüç
İHSAN ÖZGÜÇ (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İHSAN ÖZGÜÇ (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. İHSAN ÖZGÜÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. İHSAN ÖZGÜÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İHSAN ÖZGÜÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İHSAN ÖZGÜÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İHSAN ÖZGÜÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İHSAN ÖZGÜÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İHSAN ÖZGÜÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.İHSAN,  ÖZGÜÇ,   DenizliİHSAN ÖZGÜÇ Muayene ÜcretiİHSAN ÖZGÜÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİHSAN ÖZGÜÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİHSAN ÖZGÜÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİHSAN ÖZGÜÇ Hakkında BilgiYorumlarİHSAN ÖZGÜÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİHSAN ÖZGÜÇ HakkındaİHSAN ÖZGÜÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİHSAN ÖZGÜÇ ÖzgeçmişiİHSAN ÖZGÜÇ RandevuİHSAN ÖZGÜÇ MuayenehaneİHSAN ÖZGÜÇ Muayene ÜcretiİHSAN ÖZGÜÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİHSAN ÖZGÜÇ BulGetirİHSAN ÖZGÜÇ NeredeCep NoİHSAN ÖZGÜÇ UzmanıİHSAN ÖZGÜÇ Özel MuayeneİHSAN ÖZGÜÇ NumarasıİHSAN ÖZGÜÇ Nerede ÇalışıyorİHSAN ÖZGÜÇ GörevliUzmanlıkAileİHSAN ÖZGÜÇ ŞikayetİHSAN ÖZGÜÇ ÖneriİHSAN ÖZGÜÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarİHSAN ÖZGÜÇ KimdirSekreterHemşireİHSAN ÖZGÜÇ Yeni BilgileriİHSAN ÖZGÜÇ Hakkında BilgiCerrahHekimİHSAN ÖZGÜÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİHSAN ÖZGÜÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİHSAN ÖZGÜÇ Doğum TarihiİrtibatİHSAN ÖZGÜÇ Tedavi OlanlarSağlıkİHSAN ÖZGÜÇ ÖzgeçmişİHSAN ÖZGÜÇ BiyografiCerrahisiİHSAN ÖZGÜÇ DoktordurİHSAN ÖZGÜÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİHSAN ÖZGÜÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİHSAN ÖZGÜÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,018 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır