Doktor Bilgileri

Dt. Dündar Alparslan
DÜNDAR ALPARSLAN (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DÜNDAR ALPARSLAN (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. DÜNDAR ALPARSLAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. DÜNDAR ALPARSLAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DÜNDAR ALPARSLAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DÜNDAR ALPARSLAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DÜNDAR ALPARSLAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DÜNDAR ALPARSLAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DÜNDAR ALPARSLAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.DÜNDAR,  ALPARSLAN,   DenizliDÜNDAR ALPARSLAN Muayene ÜcretiDÜNDAR ALPARSLAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDÜNDAR ALPARSLAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDÜNDAR ALPARSLAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDÜNDAR ALPARSLAN Hakkında BilgiYorumlarDÜNDAR ALPARSLAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDÜNDAR ALPARSLAN HakkındaDÜNDAR ALPARSLAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDÜNDAR ALPARSLAN ÖzgeçmişiDÜNDAR ALPARSLAN RandevuDÜNDAR ALPARSLAN MuayenehaneDÜNDAR ALPARSLAN Muayene ÜcretiDÜNDAR ALPARSLAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDÜNDAR ALPARSLAN BulGetirDÜNDAR ALPARSLAN NeredeCep NoDÜNDAR ALPARSLAN UzmanıDÜNDAR ALPARSLAN Özel MuayeneDÜNDAR ALPARSLAN NumarasıDÜNDAR ALPARSLAN Nerede ÇalışıyorDÜNDAR ALPARSLAN GörevliUzmanlıkAileDÜNDAR ALPARSLAN ŞikayetDÜNDAR ALPARSLAN ÖneriDÜNDAR ALPARSLAN EleştiriHastalıklarıYorumlarDÜNDAR ALPARSLAN KimdirSekreterHemşireDÜNDAR ALPARSLAN Yeni BilgileriDÜNDAR ALPARSLAN Hakkında BilgiCerrahHekimDÜNDAR ALPARSLAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDÜNDAR ALPARSLAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDÜNDAR ALPARSLAN Doğum TarihiİrtibatDÜNDAR ALPARSLAN Tedavi OlanlarSağlıkDÜNDAR ALPARSLAN ÖzgeçmişDÜNDAR ALPARSLAN BiyografiCerrahisiDÜNDAR ALPARSLAN DoktordurDÜNDAR ALPARSLAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDÜNDAR ALPARSLAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDÜNDAR ALPARSLAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,722 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır