Doktor Bilgileri

Dr. Devrim Sağlam
Devrim SAĞLAM (Denizli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Devrim SAĞLAM (Denizli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Devrim SAĞLAM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Devrim SAĞLAM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Devrim SAĞLAM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Devrim SAĞLAM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Devrim SAĞLAM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Devrim SAĞLAM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Devrim SAĞLAM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Devrim,  SAĞLAM,   DenizliDevrim SAĞLAM Muayene ÜcretiDevrim SAĞLAM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDevrim SAĞLAM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDevrim SAĞLAM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDevrim SAĞLAM Hakkında BilgiYorumlarDevrim SAĞLAM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDevrim SAĞLAM HakkındaDevrim SAĞLAM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDevrim SAĞLAM ÖzgeçmişiDevrim SAĞLAM RandevuDevrim SAĞLAM MuayenehaneDevrim SAĞLAM Muayene ÜcretiDevrim SAĞLAM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDevrim SAĞLAM BulGetirDevrim SAĞLAM NeredeCep NoDevrim SAĞLAM UzmanıDevrim SAĞLAM Özel MuayeneDevrim SAĞLAM NumarasıDevrim SAĞLAM Nerede ÇalışıyorDevrim SAĞLAM GörevliUzmanlıkAileDevrim SAĞLAM ŞikayetDevrim SAĞLAM ÖneriDevrim SAĞLAM EleştiriHastalıklarıYorumlarDevrim SAĞLAM KimdirSekreterHemşireDevrim SAĞLAM Yeni BilgileriDevrim SAĞLAM Hakkında BilgiCerrahHekimDevrim SAĞLAM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDevrim SAĞLAM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDevrim SAĞLAM Doğum TarihiİrtibatDevrim SAĞLAM Tedavi OlanlarSağlıkDevrim SAĞLAM ÖzgeçmişDevrim SAĞLAM BiyografiCerrahisiDevrim SAĞLAM DoktordurDevrim SAĞLAM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDevrim SAĞLAM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDevrim SAĞLAM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 87,047 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır