Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Mehmet Levent Taşli
MEHMET LEVENT TAŞLI (Denizli Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET LEVENT TAŞLI (Denizli Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. MEHMET LEVENT TAŞLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. MEHMET LEVENT TAŞLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET LEVENT TAŞLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET LEVENT TAŞLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET LEVENT TAŞLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET LEVENT TAŞLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET LEVENT TAŞLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.MEHMET,  LEVENT,  TAŞLI,   DenizliMEHMET LEVENT TAŞLI Muayene ÜcretiMEHMET LEVENT TAŞLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET LEVENT TAŞLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET LEVENT TAŞLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET LEVENT TAŞLI Hakkında BilgiYorumlarMEHMET LEVENT TAŞLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET LEVENT TAŞLI HakkındaMEHMET LEVENT TAŞLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET LEVENT TAŞLI ÖzgeçmişiMEHMET LEVENT TAŞLI RandevuMEHMET LEVENT TAŞLI MuayenehaneMEHMET LEVENT TAŞLI Muayene ÜcretiMEHMET LEVENT TAŞLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET LEVENT TAŞLI BulGetirMEHMET LEVENT TAŞLI NeredeCep NoMEHMET LEVENT TAŞLI UzmanıMEHMET LEVENT TAŞLI Özel MuayeneMEHMET LEVENT TAŞLI NumarasıMEHMET LEVENT TAŞLI Nerede ÇalışıyorMEHMET LEVENT TAŞLI GörevliUzmanlıkAileMEHMET LEVENT TAŞLI ŞikayetMEHMET LEVENT TAŞLI ÖneriMEHMET LEVENT TAŞLI EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET LEVENT TAŞLI KimdirSekreterHemşireMEHMET LEVENT TAŞLI Yeni BilgileriMEHMET LEVENT TAŞLI Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET LEVENT TAŞLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET LEVENT TAŞLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET LEVENT TAŞLI Doğum TarihiİrtibatMEHMET LEVENT TAŞLI Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET LEVENT TAŞLI ÖzgeçmişMEHMET LEVENT TAŞLI BiyografiCerrahisiMEHMET LEVENT TAŞLI DoktordurMEHMET LEVENT TAŞLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET LEVENT TAŞLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET LEVENT TAŞLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,094 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır