Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Humeyra Ozturk Tenekeci
HUMEYRA OZTURK TENEKECİ (Denizli Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HUMEYRA OZTURK TENEKECİ (Denizli Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HUMEYRA OZTURK TENEKECİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HUMEYRA OZTURK TENEKECİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HUMEYRA OZTURK TENEKECİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HUMEYRA OZTURK TENEKECİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HUMEYRA OZTURK TENEKECİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HUMEYRA OZTURK TENEKECİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HUMEYRA OZTURK TENEKECİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HUMEYRA,  OZTURK,  TENEKECİ,   DenizliHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Muayene ÜcretiHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHUMEYRA OZTURK TENEKECİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Hakkında BilgiYorumlarHUMEYRA OZTURK TENEKECİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHUMEYRA OZTURK TENEKECİ HakkındaHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHUMEYRA OZTURK TENEKECİ ÖzgeçmişiHUMEYRA OZTURK TENEKECİ RandevuHUMEYRA OZTURK TENEKECİ MuayenehaneHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Muayene ÜcretiHUMEYRA OZTURK TENEKECİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHUMEYRA OZTURK TENEKECİ BulGetirHUMEYRA OZTURK TENEKECİ NeredeCep NoHUMEYRA OZTURK TENEKECİ UzmanıHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Özel MuayeneHUMEYRA OZTURK TENEKECİ NumarasıHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Nerede ÇalışıyorHUMEYRA OZTURK TENEKECİ GörevliUzmanlıkAileHUMEYRA OZTURK TENEKECİ ŞikayetHUMEYRA OZTURK TENEKECİ ÖneriHUMEYRA OZTURK TENEKECİ EleştiriHastalıklarıYorumlarHUMEYRA OZTURK TENEKECİ KimdirSekreterHemşireHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Yeni BilgileriHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Hakkında BilgiCerrahHekimHUMEYRA OZTURK TENEKECİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHUMEYRA OZTURK TENEKECİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Doğum TarihiİrtibatHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Tedavi OlanlarSağlıkHUMEYRA OZTURK TENEKECİ ÖzgeçmişHUMEYRA OZTURK TENEKECİ BiyografiCerrahisiHUMEYRA OZTURK TENEKECİ DoktordurHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHUMEYRA OZTURK TENEKECİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHUMEYRA OZTURK TENEKECİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,926 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır