Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Berna Şanli Erdoğan
BERNA ŞANLI ERDOĞAN (Denizli Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BERNA ŞANLI ERDOĞAN (Denizli Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. BERNA ŞANLI ERDOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. BERNA ŞANLI ERDOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BERNA ŞANLI ERDOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BERNA ŞANLI ERDOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BERNA ŞANLI ERDOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BERNA ŞANLI ERDOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BERNA ŞANLI ERDOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.BERNA,  ŞANLI,  ERDOĞAN,   DenizliBERNA ŞANLI ERDOĞAN Muayene ÜcretiBERNA ŞANLI ERDOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBERNA ŞANLI ERDOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBERNA ŞANLI ERDOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBERNA ŞANLI ERDOĞAN Hakkında BilgiYorumlarBERNA ŞANLI ERDOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBERNA ŞANLI ERDOĞAN HakkındaBERNA ŞANLI ERDOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBERNA ŞANLI ERDOĞAN ÖzgeçmişiBERNA ŞANLI ERDOĞAN RandevuBERNA ŞANLI ERDOĞAN MuayenehaneBERNA ŞANLI ERDOĞAN Muayene ÜcretiBERNA ŞANLI ERDOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBERNA ŞANLI ERDOĞAN BulGetirBERNA ŞANLI ERDOĞAN NeredeCep NoBERNA ŞANLI ERDOĞAN UzmanıBERNA ŞANLI ERDOĞAN Özel MuayeneBERNA ŞANLI ERDOĞAN NumarasıBERNA ŞANLI ERDOĞAN Nerede ÇalışıyorBERNA ŞANLI ERDOĞAN GörevliUzmanlıkAileBERNA ŞANLI ERDOĞAN ŞikayetBERNA ŞANLI ERDOĞAN ÖneriBERNA ŞANLI ERDOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarBERNA ŞANLI ERDOĞAN KimdirSekreterHemşireBERNA ŞANLI ERDOĞAN Yeni BilgileriBERNA ŞANLI ERDOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimBERNA ŞANLI ERDOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBERNA ŞANLI ERDOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBERNA ŞANLI ERDOĞAN Doğum TarihiİrtibatBERNA ŞANLI ERDOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkBERNA ŞANLI ERDOĞAN ÖzgeçmişBERNA ŞANLI ERDOĞAN BiyografiCerrahisiBERNA ŞANLI ERDOĞAN DoktordurBERNA ŞANLI ERDOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBERNA ŞANLI ERDOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBERNA ŞANLI ERDOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 87,442 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır