Doktor Bilgileri

Dr. Şeyma Yilmaz
ŞEYMA YILMAZ (Denizli Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞEYMA YILMAZ (Denizli Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ŞEYMA YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ŞEYMA YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞEYMA YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞEYMA YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞEYMA YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞEYMA YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞEYMA YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ŞEYMA,  YILMAZ,   DenizliŞEYMA YILMAZ Muayene ÜcretiŞEYMA YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞEYMA YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞEYMA YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞEYMA YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarŞEYMA YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞEYMA YILMAZ HakkındaŞEYMA YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞEYMA YILMAZ ÖzgeçmişiŞEYMA YILMAZ RandevuŞEYMA YILMAZ MuayenehaneŞEYMA YILMAZ Muayene ÜcretiŞEYMA YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞEYMA YILMAZ BulGetirŞEYMA YILMAZ NeredeCep NoŞEYMA YILMAZ UzmanıŞEYMA YILMAZ Özel MuayeneŞEYMA YILMAZ NumarasıŞEYMA YILMAZ Nerede ÇalışıyorŞEYMA YILMAZ GörevliUzmanlıkAileŞEYMA YILMAZ ŞikayetŞEYMA YILMAZ ÖneriŞEYMA YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarŞEYMA YILMAZ KimdirSekreterHemşireŞEYMA YILMAZ Yeni BilgileriŞEYMA YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimŞEYMA YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞEYMA YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞEYMA YILMAZ Doğum TarihiİrtibatŞEYMA YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkŞEYMA YILMAZ ÖzgeçmişŞEYMA YILMAZ BiyografiCerrahisiŞEYMA YILMAZ DoktordurŞEYMA YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞEYMA YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞEYMA YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 52,881 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır