Doktor Bilgileri

Dr. Şenol Köroğlu
ŞENOL KÖROĞLU (Denizli Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞENOL KÖROĞLU (Denizli Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ŞENOL KÖROĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ŞENOL KÖROĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞENOL KÖROĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞENOL KÖROĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞENOL KÖROĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞENOL KÖROĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞENOL KÖROĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ŞENOL,  KÖROĞLU,   DenizliŞENOL KÖROĞLU Muayene ÜcretiŞENOL KÖROĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞENOL KÖROĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞENOL KÖROĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞENOL KÖROĞLU Hakkında BilgiYorumlarŞENOL KÖROĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞENOL KÖROĞLU HakkındaŞENOL KÖROĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞENOL KÖROĞLU ÖzgeçmişiŞENOL KÖROĞLU RandevuŞENOL KÖROĞLU MuayenehaneŞENOL KÖROĞLU Muayene ÜcretiŞENOL KÖROĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞENOL KÖROĞLU BulGetirŞENOL KÖROĞLU NeredeCep NoŞENOL KÖROĞLU UzmanıŞENOL KÖROĞLU Özel MuayeneŞENOL KÖROĞLU NumarasıŞENOL KÖROĞLU Nerede ÇalışıyorŞENOL KÖROĞLU GörevliUzmanlıkAileŞENOL KÖROĞLU ŞikayetŞENOL KÖROĞLU ÖneriŞENOL KÖROĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarŞENOL KÖROĞLU KimdirSekreterHemşireŞENOL KÖROĞLU Yeni BilgileriŞENOL KÖROĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimŞENOL KÖROĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞENOL KÖROĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞENOL KÖROĞLU Doğum TarihiİrtibatŞENOL KÖROĞLU Tedavi OlanlarSağlıkŞENOL KÖROĞLU ÖzgeçmişŞENOL KÖROĞLU BiyografiCerrahisiŞENOL KÖROĞLU DoktordurŞENOL KÖROĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞENOL KÖROĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞENOL KÖROĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,805 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır