Doktor Bilgileri

Dr. Melis Gönülal Çoban
MELIS GÖNÜLAL ÇOBAN (Denizli Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MELIS GÖNÜLAL ÇOBAN (Denizli Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MELIS GÖNÜLAL ÇOBAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MELIS GÖNÜLAL ÇOBAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MELIS GÖNÜLAL ÇOBAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MELIS GÖNÜLAL ÇOBAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MELIS GÖNÜLAL ÇOBAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MELIS GÖNÜLAL ÇOBAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MELIS GÖNÜLAL ÇOBAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MELIS,  GÖNÜLAL,  ÇOBAN,   DenizliMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Muayene ÜcretiMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Hakkında BilgiYorumlarMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN HakkındaMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN ÖzgeçmişiMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN RandevuMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN MuayenehaneMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Muayene ÜcretiMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN BulGetirMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN NeredeCep NoMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN UzmanıMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Özel MuayeneMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN NumarasıMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Nerede ÇalışıyorMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN GörevliUzmanlıkAileMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN ŞikayetMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN ÖneriMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN KimdirSekreterHemşireMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Yeni BilgileriMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Hakkında BilgiCerrahHekimMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Doğum TarihiİrtibatMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Tedavi OlanlarSağlıkMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN ÖzgeçmişMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN BiyografiCerrahisiMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN DoktordurMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMELIS GÖNÜLAL ÇOBAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,370 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır