Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ülkü AkyIldIz
Ülkü Akyıldız (Denizli Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ülkü Akyıldız (Denizli Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Ülkü Akyıldız hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Ülkü Akyıldız iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ülkü Akyıldız ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ülkü Akyıldız ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ülkü Akyıldız ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ülkü Akyıldız ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ülkü Akyıldız ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Ülkü,  Akyıldız,   DenizliÜlkü Akyıldız Muayene ÜcretiÜlkü Akyıldız Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜlkü Akyıldız Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜlkü Akyıldız ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜlkü Akyıldız Hakkında BilgiYorumlarÜlkü Akyıldız KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜlkü Akyıldız HakkındaÜlkü Akyıldız Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜlkü Akyıldız ÖzgeçmişiÜlkü Akyıldız RandevuÜlkü Akyıldız MuayenehaneÜlkü Akyıldız Muayene ÜcretiÜlkü Akyıldız ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜlkü Akyıldız BulGetirÜlkü Akyıldız NeredeCep NoÜlkü Akyıldız UzmanıÜlkü Akyıldız Özel MuayeneÜlkü Akyıldız NumarasıÜlkü Akyıldız Nerede ÇalışıyorÜlkü Akyıldız GörevliUzmanlıkAileÜlkü Akyıldız ŞikayetÜlkü Akyıldız ÖneriÜlkü Akyıldız EleştiriHastalıklarıYorumlarÜlkü Akyıldız KimdirSekreterHemşireÜlkü Akyıldız Yeni BilgileriÜlkü Akyıldız Hakkında BilgiCerrahHekimÜlkü Akyıldız AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜlkü Akyıldız TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜlkü Akyıldız Doğum TarihiİrtibatÜlkü Akyıldız Tedavi OlanlarSağlıkÜlkü Akyıldız ÖzgeçmişÜlkü Akyıldız BiyografiCerrahisiÜlkü Akyıldız DoktordurÜlkü Akyıldız Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜlkü Akyıldız TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜlkü Akyıldız Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 141,508 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır