Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hümeyra Öztürk Tenekeci
HÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ (Denizli Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ (Denizli Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HÜMEYRA,  ÖZTÜRK,  TENEKECİ,   DenizliHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Muayene ÜcretiHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Hakkında BilgiYorumlarHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ HakkındaHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ ÖzgeçmişiHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ RandevuHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ MuayenehaneHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Muayene ÜcretiHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ BulGetirHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ NeredeCep NoHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ UzmanıHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Özel MuayeneHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ NumarasıHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Nerede ÇalışıyorHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ GörevliUzmanlıkAileHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ ŞikayetHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ ÖneriHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ KimdirSekreterHemşireHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Yeni BilgileriHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Hakkında BilgiCerrahHekimHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Doğum TarihiİrtibatHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Tedavi OlanlarSağlıkHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ ÖzgeçmişHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ BiyografiCerrahisiHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ DoktordurHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜMEYRA ÖZTÜRK TENEKECİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 122,869 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır