Doktor Bilgileri

Dr. Necibe Yildiz
NECİBE YILDIZ (Denizli Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NECİBE YILDIZ (Denizli Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NECİBE YILDIZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NECİBE YILDIZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NECİBE YILDIZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NECİBE YILDIZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NECİBE YILDIZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NECİBE YILDIZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NECİBE YILDIZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NECİBE,  YILDIZ,   DenizliNECİBE YILDIZ Muayene ÜcretiNECİBE YILDIZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNECİBE YILDIZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNECİBE YILDIZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNECİBE YILDIZ Hakkında BilgiYorumlarNECİBE YILDIZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNECİBE YILDIZ HakkındaNECİBE YILDIZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNECİBE YILDIZ ÖzgeçmişiNECİBE YILDIZ RandevuNECİBE YILDIZ MuayenehaneNECİBE YILDIZ Muayene ÜcretiNECİBE YILDIZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNECİBE YILDIZ BulGetirNECİBE YILDIZ NeredeCep NoNECİBE YILDIZ UzmanıNECİBE YILDIZ Özel MuayeneNECİBE YILDIZ NumarasıNECİBE YILDIZ Nerede ÇalışıyorNECİBE YILDIZ GörevliUzmanlıkAileNECİBE YILDIZ ŞikayetNECİBE YILDIZ ÖneriNECİBE YILDIZ EleştiriHastalıklarıYorumlarNECİBE YILDIZ KimdirSekreterHemşireNECİBE YILDIZ Yeni BilgileriNECİBE YILDIZ Hakkında BilgiCerrahHekimNECİBE YILDIZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNECİBE YILDIZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNECİBE YILDIZ Doğum TarihiİrtibatNECİBE YILDIZ Tedavi OlanlarSağlıkNECİBE YILDIZ ÖzgeçmişNECİBE YILDIZ BiyografiCerrahisiNECİBE YILDIZ DoktordurNECİBE YILDIZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNECİBE YILDIZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNECİBE YILDIZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,346 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır