Doktor Bilgileri

Dr. Dilek Başaran
DİLEK BAŞARAN (Denizli Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DİLEK BAŞARAN (Denizli Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. DİLEK BAŞARAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. DİLEK BAŞARAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DİLEK BAŞARAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DİLEK BAŞARAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DİLEK BAŞARAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DİLEK BAŞARAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DİLEK BAŞARAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.DİLEK,  BAŞARAN,   DenizliDİLEK BAŞARAN Muayene ÜcretiDİLEK BAŞARAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDİLEK BAŞARAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDİLEK BAŞARAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDİLEK BAŞARAN Hakkında BilgiYorumlarDİLEK BAŞARAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDİLEK BAŞARAN HakkındaDİLEK BAŞARAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDİLEK BAŞARAN ÖzgeçmişiDİLEK BAŞARAN RandevuDİLEK BAŞARAN MuayenehaneDİLEK BAŞARAN Muayene ÜcretiDİLEK BAŞARAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDİLEK BAŞARAN BulGetirDİLEK BAŞARAN NeredeCep NoDİLEK BAŞARAN UzmanıDİLEK BAŞARAN Özel MuayeneDİLEK BAŞARAN NumarasıDİLEK BAŞARAN Nerede ÇalışıyorDİLEK BAŞARAN GörevliUzmanlıkAileDİLEK BAŞARAN ŞikayetDİLEK BAŞARAN ÖneriDİLEK BAŞARAN EleştiriHastalıklarıYorumlarDİLEK BAŞARAN KimdirSekreterHemşireDİLEK BAŞARAN Yeni BilgileriDİLEK BAŞARAN Hakkında BilgiCerrahHekimDİLEK BAŞARAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDİLEK BAŞARAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDİLEK BAŞARAN Doğum TarihiİrtibatDİLEK BAŞARAN Tedavi OlanlarSağlıkDİLEK BAŞARAN ÖzgeçmişDİLEK BAŞARAN BiyografiCerrahisiDİLEK BAŞARAN DoktordurDİLEK BAŞARAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDİLEK BAŞARAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDİLEK BAŞARAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,159 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır