Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Meryem Ümit Kurban
Meryem Ümit Kurban (Denizli Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Meryem Ümit Kurban (Denizli Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Meryem Ümit Kurban hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Meryem Ümit Kurban iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Meryem Ümit Kurban ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Meryem Ümit Kurban ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Meryem Ümit Kurban ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Meryem Ümit Kurban ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Meryem Ümit Kurban ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Meryem,  Ümit,  Kurban,   DenizliMeryem Ümit Kurban Muayene ÜcretiMeryem Ümit Kurban Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMeryem Ümit Kurban Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMeryem Ümit Kurban ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMeryem Ümit Kurban Hakkında BilgiYorumlarMeryem Ümit Kurban KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMeryem Ümit Kurban HakkındaMeryem Ümit Kurban Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMeryem Ümit Kurban ÖzgeçmişiMeryem Ümit Kurban RandevuMeryem Ümit Kurban MuayenehaneMeryem Ümit Kurban Muayene ÜcretiMeryem Ümit Kurban ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMeryem Ümit Kurban BulGetirMeryem Ümit Kurban NeredeCep NoMeryem Ümit Kurban UzmanıMeryem Ümit Kurban Özel MuayeneMeryem Ümit Kurban NumarasıMeryem Ümit Kurban Nerede ÇalışıyorMeryem Ümit Kurban GörevliUzmanlıkAileMeryem Ümit Kurban ŞikayetMeryem Ümit Kurban ÖneriMeryem Ümit Kurban EleştiriHastalıklarıYorumlarMeryem Ümit Kurban KimdirSekreterHemşireMeryem Ümit Kurban Yeni BilgileriMeryem Ümit Kurban Hakkında BilgiCerrahHekimMeryem Ümit Kurban AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMeryem Ümit Kurban TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMeryem Ümit Kurban Doğum TarihiİrtibatMeryem Ümit Kurban Tedavi OlanlarSağlıkMeryem Ümit Kurban ÖzgeçmişMeryem Ümit Kurban BiyografiCerrahisiMeryem Ümit Kurban DoktordurMeryem Ümit Kurban Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMeryem Ümit Kurban TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMeryem Ümit Kurban Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDahiliyeİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,802 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır