Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sedat Çolak
SEDAT ÇOLAK (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEDAT ÇOLAK (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SEDAT ÇOLAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SEDAT ÇOLAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEDAT ÇOLAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEDAT ÇOLAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEDAT ÇOLAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEDAT ÇOLAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEDAT ÇOLAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SEDAT,  ÇOLAK,   DenizliSEDAT ÇOLAK Muayene ÜcretiSEDAT ÇOLAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEDAT ÇOLAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEDAT ÇOLAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEDAT ÇOLAK Hakkında BilgiYorumlarSEDAT ÇOLAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEDAT ÇOLAK HakkındaSEDAT ÇOLAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEDAT ÇOLAK ÖzgeçmişiSEDAT ÇOLAK RandevuSEDAT ÇOLAK MuayenehaneSEDAT ÇOLAK Muayene ÜcretiSEDAT ÇOLAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEDAT ÇOLAK BulGetirSEDAT ÇOLAK NeredeCep NoSEDAT ÇOLAK UzmanıSEDAT ÇOLAK Özel MuayeneSEDAT ÇOLAK NumarasıSEDAT ÇOLAK Nerede ÇalışıyorSEDAT ÇOLAK GörevliUzmanlıkAileSEDAT ÇOLAK ŞikayetSEDAT ÇOLAK ÖneriSEDAT ÇOLAK EleştiriHastalıklarıYorumlarSEDAT ÇOLAK KimdirSekreterHemşireSEDAT ÇOLAK Yeni BilgileriSEDAT ÇOLAK Hakkında BilgiCerrahHekimSEDAT ÇOLAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEDAT ÇOLAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEDAT ÇOLAK Doğum TarihiİrtibatSEDAT ÇOLAK Tedavi OlanlarSağlıkSEDAT ÇOLAK ÖzgeçmişSEDAT ÇOLAK BiyografiCerrahisiSEDAT ÇOLAK DoktordurSEDAT ÇOLAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEDAT ÇOLAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEDAT ÇOLAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 97,874 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır