Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Özlem Özdemir
ÖZLEM ÖZDEMİR (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZLEM ÖZDEMİR (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖZLEM ÖZDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖZLEM ÖZDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZLEM ÖZDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZLEM ÖZDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZLEM ÖZDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZLEM ÖZDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZLEM ÖZDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖZLEM,  ÖZDEMİR,   DenizliÖZLEM ÖZDEMİR Muayene ÜcretiÖZLEM ÖZDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZLEM ÖZDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZLEM ÖZDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZLEM ÖZDEMİR Hakkında BilgiYorumlarÖZLEM ÖZDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZLEM ÖZDEMİR HakkındaÖZLEM ÖZDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZLEM ÖZDEMİR ÖzgeçmişiÖZLEM ÖZDEMİR RandevuÖZLEM ÖZDEMİR MuayenehaneÖZLEM ÖZDEMİR Muayene ÜcretiÖZLEM ÖZDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZLEM ÖZDEMİR BulGetirÖZLEM ÖZDEMİR NeredeCep NoÖZLEM ÖZDEMİR UzmanıÖZLEM ÖZDEMİR Özel MuayeneÖZLEM ÖZDEMİR NumarasıÖZLEM ÖZDEMİR Nerede ÇalışıyorÖZLEM ÖZDEMİR GörevliUzmanlıkAileÖZLEM ÖZDEMİR ŞikayetÖZLEM ÖZDEMİR ÖneriÖZLEM ÖZDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZLEM ÖZDEMİR KimdirSekreterHemşireÖZLEM ÖZDEMİR Yeni BilgileriÖZLEM ÖZDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimÖZLEM ÖZDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZLEM ÖZDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZLEM ÖZDEMİR Doğum TarihiİrtibatÖZLEM ÖZDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkÖZLEM ÖZDEMİR ÖzgeçmişÖZLEM ÖZDEMİR BiyografiCerrahisiÖZLEM ÖZDEMİR DoktordurÖZLEM ÖZDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZLEM ÖZDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZLEM ÖZDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,835 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır