Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Önder İnan
ÖNDER İNAN (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖNDER İNAN (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖNDER İNAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖNDER İNAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖNDER İNAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖNDER İNAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖNDER İNAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖNDER İNAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖNDER İNAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖNDER,  İNAN,   DenizliÖNDER İNAN Muayene ÜcretiÖNDER İNAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖNDER İNAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖNDER İNAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖNDER İNAN Hakkında BilgiYorumlarÖNDER İNAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖNDER İNAN HakkındaÖNDER İNAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖNDER İNAN ÖzgeçmişiÖNDER İNAN RandevuÖNDER İNAN MuayenehaneÖNDER İNAN Muayene ÜcretiÖNDER İNAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖNDER İNAN BulGetirÖNDER İNAN NeredeCep NoÖNDER İNAN UzmanıÖNDER İNAN Özel MuayeneÖNDER İNAN NumarasıÖNDER İNAN Nerede ÇalışıyorÖNDER İNAN GörevliUzmanlıkAileÖNDER İNAN ŞikayetÖNDER İNAN ÖneriÖNDER İNAN EleştiriHastalıklarıYorumlarÖNDER İNAN KimdirSekreterHemşireÖNDER İNAN Yeni BilgileriÖNDER İNAN Hakkında BilgiCerrahHekimÖNDER İNAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖNDER İNAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖNDER İNAN Doğum TarihiİrtibatÖNDER İNAN Tedavi OlanlarSağlıkÖNDER İNAN ÖzgeçmişÖNDER İNAN BiyografiCerrahisiÖNDER İNAN DoktordurÖNDER İNAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖNDER İNAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖNDER İNAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,105 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır