Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Oğuz Ören
MEHMET OĞUZ ÖREN (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET OĞUZ ÖREN (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHMET OĞUZ ÖREN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHMET OĞUZ ÖREN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET OĞUZ ÖREN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET OĞUZ ÖREN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET OĞUZ ÖREN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET OĞUZ ÖREN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET OĞUZ ÖREN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHMET,  OĞUZ,  ÖREN,   DenizliMEHMET OĞUZ ÖREN Muayene ÜcretiMEHMET OĞUZ ÖREN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET OĞUZ ÖREN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET OĞUZ ÖREN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET OĞUZ ÖREN Hakkında BilgiYorumlarMEHMET OĞUZ ÖREN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET OĞUZ ÖREN HakkındaMEHMET OĞUZ ÖREN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET OĞUZ ÖREN ÖzgeçmişiMEHMET OĞUZ ÖREN RandevuMEHMET OĞUZ ÖREN MuayenehaneMEHMET OĞUZ ÖREN Muayene ÜcretiMEHMET OĞUZ ÖREN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET OĞUZ ÖREN BulGetirMEHMET OĞUZ ÖREN NeredeCep NoMEHMET OĞUZ ÖREN UzmanıMEHMET OĞUZ ÖREN Özel MuayeneMEHMET OĞUZ ÖREN NumarasıMEHMET OĞUZ ÖREN Nerede ÇalışıyorMEHMET OĞUZ ÖREN GörevliUzmanlıkAileMEHMET OĞUZ ÖREN ŞikayetMEHMET OĞUZ ÖREN ÖneriMEHMET OĞUZ ÖREN EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET OĞUZ ÖREN KimdirSekreterHemşireMEHMET OĞUZ ÖREN Yeni BilgileriMEHMET OĞUZ ÖREN Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET OĞUZ ÖREN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET OĞUZ ÖREN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET OĞUZ ÖREN Doğum TarihiİrtibatMEHMET OĞUZ ÖREN Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET OĞUZ ÖREN ÖzgeçmişMEHMET OĞUZ ÖREN BiyografiCerrahisiMEHMET OĞUZ ÖREN DoktordurMEHMET OĞUZ ÖREN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET OĞUZ ÖREN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET OĞUZ ÖREN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,760 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır