Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İsmail Hakki Bursali
İSMAİL HAKKI BURSALI (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İSMAİL HAKKI BURSALI (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İSMAİL HAKKI BURSALI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İSMAİL HAKKI BURSALI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İSMAİL HAKKI BURSALI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İSMAİL HAKKI BURSALI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İSMAİL HAKKI BURSALI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İSMAİL HAKKI BURSALI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İSMAİL HAKKI BURSALI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İSMAİL,  HAKKI,  BURSALI,   DenizliİSMAİL HAKKI BURSALI Muayene ÜcretiİSMAİL HAKKI BURSALI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİSMAİL HAKKI BURSALI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİSMAİL HAKKI BURSALI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİSMAİL HAKKI BURSALI Hakkında BilgiYorumlarİSMAİL HAKKI BURSALI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİSMAİL HAKKI BURSALI HakkındaİSMAİL HAKKI BURSALI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİSMAİL HAKKI BURSALI ÖzgeçmişiİSMAİL HAKKI BURSALI RandevuİSMAİL HAKKI BURSALI MuayenehaneİSMAİL HAKKI BURSALI Muayene ÜcretiİSMAİL HAKKI BURSALI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİSMAİL HAKKI BURSALI BulGetirİSMAİL HAKKI BURSALI NeredeCep NoİSMAİL HAKKI BURSALI UzmanıİSMAİL HAKKI BURSALI Özel MuayeneİSMAİL HAKKI BURSALI NumarasıİSMAİL HAKKI BURSALI Nerede ÇalışıyorİSMAİL HAKKI BURSALI GörevliUzmanlıkAileİSMAİL HAKKI BURSALI ŞikayetİSMAİL HAKKI BURSALI ÖneriİSMAİL HAKKI BURSALI EleştiriHastalıklarıYorumlarİSMAİL HAKKI BURSALI KimdirSekreterHemşireİSMAİL HAKKI BURSALI Yeni BilgileriİSMAİL HAKKI BURSALI Hakkında BilgiCerrahHekimİSMAİL HAKKI BURSALI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİSMAİL HAKKI BURSALI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİSMAİL HAKKI BURSALI Doğum TarihiİrtibatİSMAİL HAKKI BURSALI Tedavi OlanlarSağlıkİSMAİL HAKKI BURSALI ÖzgeçmişİSMAİL HAKKI BURSALI BiyografiCerrahisiİSMAİL HAKKI BURSALI DoktordurİSMAİL HAKKI BURSALI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİSMAİL HAKKI BURSALI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİSMAİL HAKKI BURSALI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,135 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır