Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İbrahim Görüşen
İBRAHİM GÖRÜŞEN (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İBRAHİM GÖRÜŞEN (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İBRAHİM GÖRÜŞEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İBRAHİM GÖRÜŞEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İBRAHİM GÖRÜŞEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İBRAHİM GÖRÜŞEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İBRAHİM GÖRÜŞEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İBRAHİM GÖRÜŞEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İBRAHİM GÖRÜŞEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İBRAHİM,  GÖRÜŞEN,   DenizliİBRAHİM GÖRÜŞEN Muayene ÜcretiİBRAHİM GÖRÜŞEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİBRAHİM GÖRÜŞEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİBRAHİM GÖRÜŞEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİBRAHİM GÖRÜŞEN Hakkında BilgiYorumlarİBRAHİM GÖRÜŞEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİBRAHİM GÖRÜŞEN HakkındaİBRAHİM GÖRÜŞEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİBRAHİM GÖRÜŞEN ÖzgeçmişiİBRAHİM GÖRÜŞEN RandevuİBRAHİM GÖRÜŞEN MuayenehaneİBRAHİM GÖRÜŞEN Muayene ÜcretiİBRAHİM GÖRÜŞEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİBRAHİM GÖRÜŞEN BulGetirİBRAHİM GÖRÜŞEN NeredeCep NoİBRAHİM GÖRÜŞEN UzmanıİBRAHİM GÖRÜŞEN Özel MuayeneİBRAHİM GÖRÜŞEN NumarasıİBRAHİM GÖRÜŞEN Nerede ÇalışıyorİBRAHİM GÖRÜŞEN GörevliUzmanlıkAileİBRAHİM GÖRÜŞEN ŞikayetİBRAHİM GÖRÜŞEN ÖneriİBRAHİM GÖRÜŞEN EleştiriHastalıklarıYorumlarİBRAHİM GÖRÜŞEN KimdirSekreterHemşireİBRAHİM GÖRÜŞEN Yeni BilgileriİBRAHİM GÖRÜŞEN Hakkında BilgiCerrahHekimİBRAHİM GÖRÜŞEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİBRAHİM GÖRÜŞEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİBRAHİM GÖRÜŞEN Doğum TarihiİrtibatİBRAHİM GÖRÜŞEN Tedavi OlanlarSağlıkİBRAHİM GÖRÜŞEN ÖzgeçmişİBRAHİM GÖRÜŞEN BiyografiCerrahisiİBRAHİM GÖRÜŞEN DoktordurİBRAHİM GÖRÜŞEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİBRAHİM GÖRÜŞEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİBRAHİM GÖRÜŞEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,441 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır