Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İbrahim Ethem Çövüt
İBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İBRAHİM,  ETHEM,  ÇÖVÜT,   DenizliİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Muayene ÜcretiİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Hakkında BilgiYorumlarİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT HakkındaİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT ÖzgeçmişiİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT RandevuİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT MuayenehaneİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Muayene ÜcretiİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT BulGetirİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT NeredeCep NoİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT UzmanıİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Özel MuayeneİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT NumarasıİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Nerede ÇalışıyorİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT GörevliUzmanlıkAileİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT ŞikayetİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT ÖneriİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT EleştiriHastalıklarıYorumlarİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT KimdirSekreterHemşireİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Yeni BilgileriİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Hakkında BilgiCerrahHekimİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Doğum TarihiİrtibatİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Tedavi OlanlarSağlıkİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT ÖzgeçmişİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT BiyografiCerrahisiİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT DoktordurİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİBRAHİM ETHEM ÇÖVÜT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,504 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır