Doktor Bilgileri

Dr. Burçin Seyhan
BURÇİN SEYHAN (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BURÇİN SEYHAN (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BURÇİN SEYHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BURÇİN SEYHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BURÇİN SEYHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BURÇİN SEYHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BURÇİN SEYHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BURÇİN SEYHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BURÇİN SEYHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BURÇİN,  SEYHAN,   DenizliBURÇİN SEYHAN Muayene ÜcretiBURÇİN SEYHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBURÇİN SEYHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBURÇİN SEYHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBURÇİN SEYHAN Hakkında BilgiYorumlarBURÇİN SEYHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBURÇİN SEYHAN HakkındaBURÇİN SEYHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBURÇİN SEYHAN ÖzgeçmişiBURÇİN SEYHAN RandevuBURÇİN SEYHAN MuayenehaneBURÇİN SEYHAN Muayene ÜcretiBURÇİN SEYHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBURÇİN SEYHAN BulGetirBURÇİN SEYHAN NeredeCep NoBURÇİN SEYHAN UzmanıBURÇİN SEYHAN Özel MuayeneBURÇİN SEYHAN NumarasıBURÇİN SEYHAN Nerede ÇalışıyorBURÇİN SEYHAN GörevliUzmanlıkAileBURÇİN SEYHAN ŞikayetBURÇİN SEYHAN ÖneriBURÇİN SEYHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarBURÇİN SEYHAN KimdirSekreterHemşireBURÇİN SEYHAN Yeni BilgileriBURÇİN SEYHAN Hakkında BilgiCerrahHekimBURÇİN SEYHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBURÇİN SEYHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBURÇİN SEYHAN Doğum TarihiİrtibatBURÇİN SEYHAN Tedavi OlanlarSağlıkBURÇİN SEYHAN ÖzgeçmişBURÇİN SEYHAN BiyografiCerrahisiBURÇİN SEYHAN DoktordurBURÇİN SEYHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBURÇİN SEYHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBURÇİN SEYHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,751 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır