Doktor Bilgileri

Dr. Bilgen İşik
BİLGEN IŞIK (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BİLGEN IŞIK (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BİLGEN IŞIK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BİLGEN IŞIK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BİLGEN IŞIK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BİLGEN IŞIK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BİLGEN IŞIK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BİLGEN IŞIK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BİLGEN IŞIK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BİLGEN,  IŞIK,   DenizliBİLGEN IŞIK Muayene ÜcretiBİLGEN IŞIK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBİLGEN IŞIK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBİLGEN IŞIK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBİLGEN IŞIK Hakkında BilgiYorumlarBİLGEN IŞIK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBİLGEN IŞIK HakkındaBİLGEN IŞIK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBİLGEN IŞIK ÖzgeçmişiBİLGEN IŞIK RandevuBİLGEN IŞIK MuayenehaneBİLGEN IŞIK Muayene ÜcretiBİLGEN IŞIK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBİLGEN IŞIK BulGetirBİLGEN IŞIK NeredeCep NoBİLGEN IŞIK UzmanıBİLGEN IŞIK Özel MuayeneBİLGEN IŞIK NumarasıBİLGEN IŞIK Nerede ÇalışıyorBİLGEN IŞIK GörevliUzmanlıkAileBİLGEN IŞIK ŞikayetBİLGEN IŞIK ÖneriBİLGEN IŞIK EleştiriHastalıklarıYorumlarBİLGEN IŞIK KimdirSekreterHemşireBİLGEN IŞIK Yeni BilgileriBİLGEN IŞIK Hakkında BilgiCerrahHekimBİLGEN IŞIK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBİLGEN IŞIK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBİLGEN IŞIK Doğum TarihiİrtibatBİLGEN IŞIK Tedavi OlanlarSağlıkBİLGEN IŞIK ÖzgeçmişBİLGEN IŞIK BiyografiCerrahisiBİLGEN IŞIK DoktordurBİLGEN IŞIK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBİLGEN IŞIK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBİLGEN IŞIK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,777 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır