Doktor Bilgileri

Dr. Kazim Küçüktaşçi
KAZIM KÜÇÜKTAŞÇI (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KAZIM KÜÇÜKTAŞÇI (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KAZIM KÜÇÜKTAŞÇI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KAZIM KÜÇÜKTAŞÇI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KAZIM KÜÇÜKTAŞÇI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KAZIM KÜÇÜKTAŞÇI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KAZIM KÜÇÜKTAŞÇI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KAZIM KÜÇÜKTAŞÇI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KAZIM KÜÇÜKTAŞÇI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KAZIM,  KÜÇÜKTAŞÇI,   DenizliKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Muayene ÜcretiKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Hakkında BilgiYorumlarKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI HakkındaKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI ÖzgeçmişiKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI RandevuKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI MuayenehaneKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Muayene ÜcretiKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI BulGetirKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI NeredeCep NoKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI UzmanıKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Özel MuayeneKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI NumarasıKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Nerede ÇalışıyorKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI GörevliUzmanlıkAileKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI ŞikayetKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI ÖneriKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI EleştiriHastalıklarıYorumlarKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI KimdirSekreterHemşireKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Yeni BilgileriKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Hakkında BilgiCerrahHekimKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Doğum TarihiİrtibatKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Tedavi OlanlarSağlıkKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI ÖzgeçmişKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI BiyografiCerrahisiKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI DoktordurKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKAZIM KÜÇÜKTAŞÇI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 65,848 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır