Doktor Bilgileri

Dr. Ayşe Çolpan
AYŞE ÇOLPAN (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE ÇOLPAN (Denizli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYŞE ÇOLPAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYŞE ÇOLPAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE ÇOLPAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE ÇOLPAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE ÇOLPAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE ÇOLPAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE ÇOLPAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYŞE,  ÇOLPAN,   DenizliAYŞE ÇOLPAN Muayene ÜcretiAYŞE ÇOLPAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE ÇOLPAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE ÇOLPAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE ÇOLPAN Hakkında BilgiYorumlarAYŞE ÇOLPAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE ÇOLPAN HakkındaAYŞE ÇOLPAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE ÇOLPAN ÖzgeçmişiAYŞE ÇOLPAN RandevuAYŞE ÇOLPAN MuayenehaneAYŞE ÇOLPAN Muayene ÜcretiAYŞE ÇOLPAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE ÇOLPAN BulGetirAYŞE ÇOLPAN NeredeCep NoAYŞE ÇOLPAN UzmanıAYŞE ÇOLPAN Özel MuayeneAYŞE ÇOLPAN NumarasıAYŞE ÇOLPAN Nerede ÇalışıyorAYŞE ÇOLPAN GörevliUzmanlıkAileAYŞE ÇOLPAN ŞikayetAYŞE ÇOLPAN ÖneriAYŞE ÇOLPAN EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE ÇOLPAN KimdirSekreterHemşireAYŞE ÇOLPAN Yeni BilgileriAYŞE ÇOLPAN Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE ÇOLPAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE ÇOLPAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE ÇOLPAN Doğum TarihiİrtibatAYŞE ÇOLPAN Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE ÇOLPAN ÖzgeçmişAYŞE ÇOLPAN BiyografiCerrahisiAYŞE ÇOLPAN DoktordurAYŞE ÇOLPAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE ÇOLPAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE ÇOLPAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,569 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır