Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Dolunay Karaduman Gürses
DOLUNAY KARADUMAN GÜRSES (Denizli Çocuk Kardiyolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DOLUNAY KARADUMAN GÜRSES (Denizli Çocuk Kardiyolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. DOLUNAY KARADUMAN GÜRSES hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. DOLUNAY KARADUMAN GÜRSES iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DOLUNAY KARADUMAN GÜRSES ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DOLUNAY KARADUMAN GÜRSES ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DOLUNAY KARADUMAN GÜRSES ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DOLUNAY KARADUMAN GÜRSES ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DOLUNAY KARADUMAN GÜRSES ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.DOLUNAY,  KARADUMAN,  GÜRSES,   DenizliDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Muayene ÜcretiDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Hakkında BilgiYorumlarDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES HakkındaDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES ÖzgeçmişiDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES RandevuDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES MuayenehaneDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Muayene ÜcretiDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES BulGetirDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES NeredeCep NoDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES UzmanıDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Özel MuayeneDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES NumarasıDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Nerede ÇalışıyorDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES GörevliUzmanlıkAileDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES ŞikayetDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES ÖneriDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES EleştiriHastalıklarıYorumlarDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES KimdirSekreterHemşireDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Yeni BilgileriDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Hakkında BilgiCerrahHekimDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Doğum TarihiİrtibatDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Tedavi OlanlarSağlıkDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES ÖzgeçmişDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES BiyografiCerrahisiDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES DoktordurDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDOLUNAY KARADUMAN GÜRSES Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukKardiyolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,883 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır