Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Şeyda Beşen
ŞEYDA BEŞEN (Denizli Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞEYDA BEŞEN (Denizli Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ŞEYDA BEŞEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ŞEYDA BEŞEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞEYDA BEŞEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞEYDA BEŞEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞEYDA BEŞEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞEYDA BEŞEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞEYDA BEŞEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ŞEYDA,  BEŞEN,   DenizliŞEYDA BEŞEN Muayene ÜcretiŞEYDA BEŞEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞEYDA BEŞEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞEYDA BEŞEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞEYDA BEŞEN Hakkında BilgiYorumlarŞEYDA BEŞEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞEYDA BEŞEN HakkındaŞEYDA BEŞEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞEYDA BEŞEN ÖzgeçmişiŞEYDA BEŞEN RandevuŞEYDA BEŞEN MuayenehaneŞEYDA BEŞEN Muayene ÜcretiŞEYDA BEŞEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞEYDA BEŞEN BulGetirŞEYDA BEŞEN NeredeCep NoŞEYDA BEŞEN UzmanıŞEYDA BEŞEN Özel MuayeneŞEYDA BEŞEN NumarasıŞEYDA BEŞEN Nerede ÇalışıyorŞEYDA BEŞEN GörevliUzmanlıkAileŞEYDA BEŞEN ŞikayetŞEYDA BEŞEN ÖneriŞEYDA BEŞEN EleştiriHastalıklarıYorumlarŞEYDA BEŞEN KimdirSekreterHemşireŞEYDA BEŞEN Yeni BilgileriŞEYDA BEŞEN Hakkında BilgiCerrahHekimŞEYDA BEŞEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞEYDA BEŞEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞEYDA BEŞEN Doğum TarihiİrtibatŞEYDA BEŞEN Tedavi OlanlarSağlıkŞEYDA BEŞEN ÖzgeçmişŞEYDA BEŞEN BiyografiCerrahisiŞEYDA BEŞEN DoktordurŞEYDA BEŞEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞEYDA BEŞEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞEYDA BEŞEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 61,176 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır