Doktor Bilgileri

Dr. Murat İnansoy
Murat İnansoy (Ankara Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Murat İnansoy (Ankara Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Murat İnansoy hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Murat İnansoy iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Murat İnansoy ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Murat İnansoy ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Murat İnansoy ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Murat İnansoy ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Murat İnansoy ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Murat,  İnansoy,   AnkaraMurat İnansoy Muayene ÜcretiMurat İnansoy Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMurat İnansoy Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMurat İnansoy ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMurat İnansoy Hakkında BilgiYorumlarMurat İnansoy KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMurat İnansoy HakkındaMurat İnansoy Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMurat İnansoy ÖzgeçmişiMurat İnansoy RandevuMurat İnansoy MuayenehaneMurat İnansoy Muayene ÜcretiMurat İnansoy ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMurat İnansoy BulGetirMurat İnansoy NeredeCep NoMurat İnansoy UzmanıMurat İnansoy Özel MuayeneMurat İnansoy NumarasıMurat İnansoy Nerede ÇalışıyorMurat İnansoy GörevliUzmanlıkAileMurat İnansoy ŞikayetMurat İnansoy ÖneriMurat İnansoy EleştiriHastalıklarıYorumlarMurat İnansoy KimdirSekreterHemşireMurat İnansoy Yeni BilgileriMurat İnansoy Hakkında BilgiCerrahHekimMurat İnansoy AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMurat İnansoy TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMurat İnansoy Doğum TarihiİrtibatMurat İnansoy Tedavi OlanlarSağlıkMurat İnansoy ÖzgeçmişMurat İnansoy BiyografiCerrahisiMurat İnansoy DoktordurMurat İnansoy Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMurat İnansoy TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMurat İnansoy Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,579 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır