Doktor Bilgileri

Dr. Şener Bekçi
Şener Bekçi (Denizli Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Şener Bekçi (Denizli Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Şener Bekçi hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Şener Bekçi iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Şener Bekçi ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Şener Bekçi ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Şener Bekçi ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Şener Bekçi ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Şener Bekçi ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Şener,  Bekçi,   DenizliŞener Bekçi Muayene ÜcretiŞener Bekçi Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞener Bekçi Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞener Bekçi ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞener Bekçi Hakkında BilgiYorumlarŞener Bekçi KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞener Bekçi HakkındaŞener Bekçi Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞener Bekçi ÖzgeçmişiŞener Bekçi RandevuŞener Bekçi MuayenehaneŞener Bekçi Muayene ÜcretiŞener Bekçi ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞener Bekçi BulGetirŞener Bekçi NeredeCep NoŞener Bekçi UzmanıŞener Bekçi Özel MuayeneŞener Bekçi NumarasıŞener Bekçi Nerede ÇalışıyorŞener Bekçi GörevliUzmanlıkAileŞener Bekçi ŞikayetŞener Bekçi ÖneriŞener Bekçi EleştiriHastalıklarıYorumlarŞener Bekçi KimdirSekreterHemşireŞener Bekçi Yeni BilgileriŞener Bekçi Hakkında BilgiCerrahHekimŞener Bekçi AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞener Bekçi TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞener Bekçi Doğum TarihiİrtibatŞener Bekçi Tedavi OlanlarSağlıkŞener Bekçi ÖzgeçmişŞener Bekçi BiyografiCerrahisiŞener Bekçi DoktordurŞener Bekçi Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞener Bekçi TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞener Bekçi Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 79,070 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır